שמאי דירות מנוסה

שמאי דירות

כבר יותר מ- 18 שנים שמשרד בועז וכולדר מגיש ומספק שירותי שמאות דירות ללקוחות מכלל המגזרים. שירותינו ניתנים למגוון רחב של צרכים ומטרות עבורם נדרשת הערכת שווי דירה, החל בביצוע עסקאות נדל"ן משתלמות, דרך הפחתת המיסוי הכרוך בהן, ועד לקבלת הלוואה עסקית הולמת מהבנק.

    

חשיבותה של שמאות מקרקעין מקצועית
ראשית, חשוב להדגיש כי הערכות שווי נכסים מתבצעות רק על ידי שמאי מקרקעין מוסמכים, ובהתאם לכללים ברורים ומקובלים. בתוך כך, ישנם מספר יתרונות חשובים ביותר לקבלת הערכה מטעם שמאי דירות מנוסה וותיק:

קניית דירה
שוק הנדל"ן בישראל מאופיין כידוע בתנודתיות גדולה ואין נכס אחד הזהה למשנהו. למעשה, ישנם פרמטרים רבים המשפיעים על ערך הדירה, כגון גודלה, מפרטה, סביבתה, עסקאות דומות שנסגרו באזור, היתרים ורישיונות, תוספות, מצב משפטי וליקויי בנייה. את כל הנושאים הללו ואחרים בודק שמאי דירות באורח מקיף ומעמיק, ומוציא דו"ח בעל תוקף משפטי שעימו ניתן לנהל משא ומתן או פעולות אחרות הקשורות לעסקה והשתלשלותה. חשוב להבין כי לעיתים קרובות המחיר שמבקש בעל הנכס גבוה במאות אלפי שקלים משוויו האמיתי בשוק, עקב היבטים שאינם ידועים או מובנים לקונה ולעיתים אף למוכר. המשמעות הישירה היא, ששמאות מקצועית חוסכת ממון נכבד ומונעת ביצוע טעויות יקרות בעסקה בלתי כדאית. אגב, דברים אלו נכונים גם לגבי מוכר הנכס, העשוי לגלות כי דירתו שווה הרבה יותר ממה שחשב לבקש עבורה.

הפחתת תשלומים ומיסים
בקניית דירה מעורבים מספר סוגי מיסוי ותשלומים החלים הן על הקונה והן על המוכר. לדוגמא, קונה הדירה נדרש לשלם מס רכישה בהתאם למדרגות מסוימות, ואילו המוכר מחויב במס שבח – שניהם מושפעים גם מערכו של הנכס הנמכר כעת. זאת, לצד היטל השבחה לרשויות המקומיות ותשלומים שונים למנהל מקרקעי ישראל במידה שהדירה בבעלותו. את כל ההיבטים הללו בוחן שמאי דירות על מנת שהצדדים יוכלו להיערך ולהבין כראוי עד כמה העסקה משתלמת. לא פחות חשוב מכך, בקיאות מעמיקה בתקנות עשויה בהחלט להוביל להפחתת גובה המס, ההיטלים והתשלומים לגורמים המעורבים.

מטרות נוספות של שמאות דירות
מלבד האמור לעיל, שירותיו של שמאי דירות מהווים כלי חיוני בנושאים רבים נוספים, החל בהערכה פרטית ואובייקטיבית מול שמאי הבנק לצורך הגדלת משכנתא, ועד לחישוב פיצויים עקב תוכניות פיתוח או הפקעות מקרקעין בסביבת הנכס. על כן, אנו מזמינים אתכם להיעזר בשירותיו של משרד שמאי מקרקעין בעל ניסיון עשיר שכבר ליווה לקוחות רבים בכל הקשור לשמאות דירות. לפרטים נוספים התקשרו עוד היום לסניף תל אביב במספרים 03-6877979 ו- 03-6875005, או לסניף חיפה בטלפון שמספרו 04-8311738.

 |  שמאות מקרקעין |  אודות  |  תמ''א 38 בשבילך  |  סוגיות נפוצות ופתרונות  |  מגמות חמות  |  קישורים  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
בועז וכולדר-שמאות מקרקעין- www.w-b.co.il © כל הזכויות שמורות
שמאי מקרקעין - שמאי מקרקעין בתל אביב - בועז וכולדר תל אביב: דרך מנחם בגין 44 טל: 03-6877979 פקס: 03-6877977 חיפה: סטפן וייז 1 טל: 04-8311738
כל מידע המובא באתר זה אינו מיועד להצגה או להעתקה, באופן מלא או חלקי, השימוש במידע דלעיל הינו באחריות המשתמש בלבד. כל המידע המוצג באתר הינו
מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת מקצועיות. אין באמור לעיל משום ייעוץ ו/או חוות דעת והוא מבוסס על בדיקות ניתוחים והנחות עבודה, שנעשו במשרדנו.
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל