לבחור שמאי מקרקעין – מחירון, ניסיון, המלצות ומטרות

שמאי מקרקעין מחירון

שמאות מקרקעין מתמקדת בעיקר בהערכת שווי נדל"ן עבור קשת רחבה של מטרות פרטיות ועסקיות. בתוך כך, בישראל פועלים לא מעט משרדים הנבדלים זה מזה בניסיון, במוניטין, במחירים ובתחומי ההתמחות. על כן, לאור ניסיון של יותר מ- 18 שנים בתחום, אנו במשרד בועז וכולדר ראינו לנכון להביא בפניכם מספר המלצות לאיתור בעל מקצוע הולם לצרכיכם.

    

מה בדיוק אתם צריכים?
תחום הנדל"ן מהווה עולם ומלואו, ומטבע הדברים פועלים בו בעלי מקצוע מגוונים, המתמחים באספקטים שונים. לכן, עוד לפני שאתם פונים לשמאי מקרקעין חשוב שתבינו מה בדיוק אתם צריכים. לדוגמא, אם מה שדרוש לכם הוא בדיקה מקצועית של ליקויים בנכס לצורך שיפוץ בלבד, הכתובת הנכונה היא חברות בדק בית. מאידך, אם אתם זקוקים להסדרה מלאה של הפן המשפטי בעסקת נדל"ן עליכם לפנות לעורך דין מקרקעין. אמנם, משרד שמאי מקרקעין אמור להפגין בקיאות גדולה גם בנושאים אלו, אך תפקידו הוא להעריך את שווי הנכס מבחינה כלכלית. מעבר לכך, חשוב להבין כי כל משרד עשוי להיות בעל מומחיות וניסיון בתחומים ספציפיים, כגון ליווי פרויקטי תמ"א 38, הערכות לבוררות, חוות דעת לבנקים ולשווי שוק, פיצויי הפקעה, שומות לנכסים מיוחדים וכן הלאה. בקיאות בנושאים אלו תוביל להערכה מדויקת וריאלית, תאפשר היערכות הולמת לקראת העסקה, וכן הבנה מלאה של מידת כדאיותה.

כמה עולה השירות?
בכל הקשור לשירותיו של שמאי מקרקעין, מחירון אחיד אינו בנמצא. זהו שוק חופשי בו קיים טווח נרחב של מחירים המשתנים בהתאם למוניטין, היקף פעילות המשרד ומורכבותה של ההערכה מבחינות שונות. מצד אחד, אתם בוודאי לא רוצים לשלם מחיר מוגזם, ומצד שני פניה לגורם בלתי מיומן עלול לעלות לכם בעשרות ואפילו מאות אלפי שקלים, לעומת הפרש זניח בעלויות השירות. לכן, רצוי לתת את הדגש על איזון בין עלות לתועלת, ובשום אופן לא לוותר על מומחיות בעסקת נדל"ן המערבת סכומים גבוהים. אגב, תוכלו להסתייע גם בהמלצות של חברים וקולגות, אך זכרו שאסור להשתמש בשירותיו של שמאי מקרקעין בן משפחה עקב ניגוד אינטרסים. בכל מקרה, אל תוותרו על פגישה אישית לפני ביצוע ההערכה, על מנת שתוכלו להתרשם מאיכות השירות ושאר ההיבטים שתוארו לעיל, ותקבלו הצעת מחיר מסודרת.

שירות יעיל, אמין ומקצועי ללא דופי
נקודה אחרונה אך לא פחות חשובה, היא בחירה במשרד שמאי מקרקעין המספק את שירותיו באזור מגוריכם. בדיוק למען מטרה זו אנו מפעילים סניפים בתל אביב ובחיפה, כדי לתת מענה ללקוחות מאזור המרכז והצפון כאחד. במידה שהינכם מעוניינים בשירותי משרד ותיק הדוגל באמינות, אדיבות ומקצוענות ברמה הגבוהה ביותר, אנו מזמינים אתכם לפנות אל סניף חיפה בטלפון 04-8311738, או אל סניף תל אביב ב- 03-6877979 ו- 03-6875005. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, לענות על כל שאלה ולקבוע עימכם פגישת היכרות.

 |  שמאות מקרקעין |  אודות  |  תמ''א 38 בשבילך  |  סוגיות נפוצות ופתרונות  |  מגמות חמות  |  קישורים  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
בועז וכולדר-שמאות מקרקעין- www.w-b.co.il © כל הזכויות שמורות
שמאי מקרקעין - שמאי מקרקעין בתל אביב - בועז וכולדר תל אביב: דרך מנחם בגין 44 טל: 03-6877979 פקס: 03-6877977 חיפה: סטפן וייז 1 טל: 04-8311738
כל מידע המובא באתר זה אינו מיועד להצגה או להעתקה, באופן מלא או חלקי, השימוש במידע דלעיל הינו באחריות המשתמש בלבד. כל המידע המוצג באתר הינו
מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת מקצועיות. אין באמור לעיל משום ייעוץ ו/או חוות דעת והוא מבוסס על בדיקות ניתוחים והנחות עבודה, שנעשו במשרדנו.
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל