קישורים
 משכנתא
משכנתא משכנתא
"כסף הוא האלוהים של זמננו" אמר פעם המשורר היהודי-גרמני היינריך היינה.
אפשר להסכים איתו או לחלוק עליו, אבל אי-אפשר להתעלם מכך שכסף הוא גורם משמעותי בחיינו.

משכנתא     
 לשכת שמאי מקרקעין לישראל
לשכת שמאי מקרקעין לישראל לשכת שמאי מקרקעין לישראל

הועד הינו המוסד המנהל את כל ענייני הלשכה ומקנות לו כל סמכויות הלשכה. חברי הועד כוללים את יו"ר הלשכה, שלושת נציגי  המחזות, תל אביב, חיפה וירושלים, וכן 9 חברים שיבחרו ע"י האסיפה הכללית.

הועד מתכנס אחת לחודש בנוסף לישיבות שאינן מן המניין.


לשכת שמאי מקרקעין לישראל     
 משרד עורכי הדין "קוטלר – הררי"
משרד עורכי הדין "קוטלר – הררי" משרד עורכי הדין "קוטלר – הררי"

עו"ד שאול קוטלר מתמחה בייצוג לקוחות (ליטיגציה) מול בנקים ומרכז את התחום האמור במשרד, מול המוסדות הבנקאיים, בהליכים משפטיים ובמו"מ להסדרי חוב.
עו"ד שחר הררי מתמחה בייצוג לקוחות (ליטיגציה) בנושאים מסחריים - מקרקעין, תכנון ובניה, מכרזים ומרכז את התחום האמור במשרד בהליכים משפטיים, במוסדות שיפוטיים אחרים ובמו"מ.


משרד המתמחה בייצוג בהליכים משפטיים - ליטיגצ     
 מנהל מקרקעי ישראל
מנהל מקרקעי ישראל מנהל מקרקעי ישראל

מינהל מקרקעי ישראל הוא הגוף המנהל על פי חוק, החל מ- 1960, את קרקעות המדינה, קרן קיימת לישראל ורשות הפיתוח, המהוות כ - 93% משטח מדינת ישראל (כ - 22 מיליון דונם), בהתאם למדיניות הנקבעת על ידי מועצת מקרקעי ישראל.
מועצת מקרקעי ישראל המונה כיום 22 חברים (מחציתם נציגי משרדי ממשלה ומחציתם נציגי קרן קיימת לישראל) היא הקובעת את המדיניות הקרקעית, שלפיה ינוהלו מקרקעי ישראל, מפקחת על פעולתו של מינהל מקרקעי ישראל ומאשרת את תקציבו. בראש המועצה עומד שר התשתיות הלאומיות.


מנהל מקרקעי ישראל     
 אתר בית המשפט
אתר בית המשפט אתר בית המשפט

הרשות השופטת בישראל מורכבת מבתי משפט ומבתי דין, להם העניק חוק יסוד: השפיטה סמכות שפיטה. בידי בתי המשפט סמכות שפיטה כללית: בעניינים פליליים, אזרחיים ומינהליים. בידי בתי הדין סמכות שפיטה מיוחדת - לעניינים מסוימים ולאנשים מסוימים. לדוגמה, לבתי דין דתיים יש סמכות שפיטה בענייני המעמד האישי, ובעיקר בענייני נישואין וגירושין; לבתי דין לעבודה יש סמכות שפיטה בעניינים הנובעים מיחסי עבודה. בתי הדין לעבודה נמצאים באחריות הנהלת בתי המשפט, שהיא חלק ממשרד המשפטים; בתי הדין הדתיים נמצאים באחריות המשרד לענייני דתות.


אתר בית המשפט     
 התאחדות הקבלנים בישראל
התאחדות הקבלנים בישראל התאחדות הקבלנים בישראל

ענף הבנייה והתשתיות בישראל מצוי בחודשים האחרונים בתקופת מפנה חלקית: מחד אנו עדים להתעוררות במכירת דירות בעיקר במרכז הארץ הבאה לידי ביטוי גם בעליית מחירי הדירות, ומאידך, לצד ההתאוששות במרכז הארץ, סובלות ערי הפריפריה של ישראל בנגב ובגליל מהתעלמות לאומית והעדר ביקושים. אחת המטרות שלנו כהתאחדות הקבלנים תהייה להפסיק את תהליך החלוקה של מדינת ישראל למדינת מרכז ולמדינת פריפריה ולפעול אל מול הממשלה לקידום ועידוד הנגב והגליל.


אתר התאחדות הקבלנים בישראל     
 אתר ZOOMAP
אתר ZOOMAP אתר ZOOMAP

האתר מאפשר צפייה בנכסים, דירות בתים מצולמים, הגלישה באתר נוחה ופשוטה לגולש. האתר מעודכן מעת לעת. 


ZOOMAP     
 Epstein, Chomsky, Osnat & Co. Law Offices

המשרד מדורג, מזה שנים, באופן עקבי, ברשימת המשרדים המובילים בישראל לפי דירוגי D&B ו-BDI.

המשרד מתמחה בקשת רחבה של נושאים בתחום העסקי – מסחרי – אזרחי, תוך התמקדות מיוחדת במשפט מסחרי, תכנון וליווי עסקאות, מיזוגים ורכישות, ליטיגציה אזרחית-מסחרית ותביעות ייצוגיות, הגבלים עסקיים, מימון ובנקאות, מדיה ותקשורת, אנרגיה ותשתיות, איכות הסביבה, מכרזים, נדל"ן ודיני עבודה.


משרד עורכי דין מוביל בישראל, אשר נוסד בשנת 1989.     
 לשכת עורכי הדין - וועד מחוז תל אביב
לשכת עורכי הדין - וועד מחוז תל אביב לשכת עורכי הדין - וועד מחוז תל אביב

לשכת עורכי הדין בישראל הוקמה בשנת 1961 כגוף אוטונומי שמוסדותיו העיקריים נבחרים בבחירות דמוקרטיות, ע"י כלל עורכי הדין, על-פי חוק לשכת עורכי הדין, התשכ"א - 1961, על מנת שתאגד את עורכי הדין בישראל ותשקוד על רמתו וטהרו של מקצוע עריכת הדין. הלשכה היא תאגיד והיא עומדת לביקורת מבקר המדינה.


לשכת עורכי הדין     
 משרד הפנים
משרד הפנים משרד הפנים

משרד הפנים אחראי מטעם הממשלה על תכנון וביצוע המדיניות הלאומית. המשרד פועל ברמה הארצית וברמה המחוזית, ומספק שירותים ומידע בנושאים אזרחיים, בהם רישום אוכלוסין, הנפקת תעודות, ודרכונים, שירותי חירום, פיקוח על הבחירות, אכיפת חוקי התכנון והבנייה, פיקוח על אתרי רחצה, רישוי כלי יריה ונציבות כבאות והצלה.


משרד הפנים     
 בנק ישראל - בירור שערי מטבע חוץ
בנק ישראל - בירור שערי מטבע חוץ בנק ישראל - בירור שערי מטבע חוץ

חוק בנק ישראל מדגיש את עצמאותו של הבנק. לכן מתמנה הנגיד בידי נשיא המדינה, על פי המלצת הממשלה, לתקופת כהונה של חמש שנים.
הנגיד מופקד על ניהולו של בנק ישראל, ומתווה את המדיניות בתחומים השונים שבאחריות הבנק - המדיניות המוניטרית, מדיניות שער החליפין, ניהול יתרות מטבע החוץ, הנפקת המטבע, רישוי לבנקים ועוד.
הנגיד משמש, על פי החוק, גם יועץ כלכלי לממשלה, ולפיכך הוא משתתף בישיבות ועדת השרים לענייני כלכלה ובדיוניה הכלכליים החשובים של הממשלה.


בנק ישראל     
 נסח טאבו
נסח טאבו נסח טאבו

חברת טאבו ישיר - מקבוצת קו מנחה הינה החברה הגדולה והמובילה בתחומה המציעה את כל מכלול שרותי משרד המשפטים באינטרנט בצורה קלה, נוחה ונגישה לכל דורש.אתר זה מיועד לכל סוג של קהל יעד מעורכי דין רואי חשבון ומשרדי חקירות ועד הלקוח המעוניין לחסוך את הריצה המיותרת בין פקיד זה לאחר על מנת לקבל את המסמכים הדרושים לו .


נסח טאבו - און ליין     

 |  שמאות מקרקעין |  אודות  |  תמ''א 38 בשבילך  |  סוגיות נפוצות ופתרונות  |  מגמות חמות  |  קישורים  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
בועז וכולדר-שמאות מקרקעין- www.w-b.co.il © כל הזכויות שמורות
שמאי מקרקעין - שמאי מקרקעין בתל אביב - בועז וכולדר תל אביב: דרך מנחם בגין 44 טל: 03-6877979 פקס: 03-6877977 חיפה: סטפן וייז 1 טל: 04-8311738
כל מידע המובא באתר זה אינו מיועד להצגה או להעתקה, באופן מלא או חלקי, השימוש במידע דלעיל הינו באחריות המשתמש בלבד. כל המידע המוצג באתר הינו
מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת מקצועיות. אין באמור לעיל משום ייעוץ ו/או חוות דעת והוא מבוסס על בדיקות ניתוחים והנחות עבודה, שנעשו במשרדנו.
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל